Szigethalom  :  Tápiógyörgye

0  :  2

Nem gyógyulnak a sérültjeink. Már a harmadik mérkőzést kell úgy játszanunk, hogy a kezdőcsapatnak számító, szinte megszokott összeállítású csapatból még mindig hat játékos hiányzik. A pályán lévők azonban kitettek magukért. A második félidőben gólokká érett az egész mérkőzésre jellemző mezőnyfölényünk. A nagyszámú vendégszurkoló legnagyobb megelégedésére a "második sor" bizonyította, helyük van a csapatban. Kiss András kirobbanó formában játszik, negyedik mérkőzés óta a mezőny legjobbja.

Gál Lajos

Szigethalom  :  Tápiógyörgye

5  :  0

Fájdalmas vereség. Nem magyarázható, de a körülmények ismeretében elviselhetőbb. Nem tudtunk teljes csapattal fölállni. Okai az érettségi közelsége miatti hiányzások. A felnőtt csapatot súlytó sérülési hullám miatt a legjobbak ott jutnak szóhoz, csökkentve ezzel az ifjúsági keretet. A pályán lévők tisztes helytállásával alakult ki ez az eredmény.

Gál Lajos