Tápiógyörgye : Tököl

3  :  2

Farkas  -  Palla, Csató, Kiss Cs. Varró, Katona, Nagy, (Gál),
Mohácsi, (Unyi), Kővári (Józsa), Czapkó, Viola.

Támadásban Czapkó Róbert és Kiss Csaba

A vendégcsapat a mérkőzés elején megmutatta, nem a tabella hátsó harmadába kívánkoznak. Már a 10. percben vezetést szereztek egy szerencsétlen védői hibából. Mindkét csapat jó erőben, nagy lelkesedéssel játszott. Szép támadásoknak örülhettek a nézők. Örömünket tetézte Viola egyenlítő gólja, amire nemsokára meg is kaptuk a választ, ismét Tököl vezetett. A mérkőzés végi hajrá nekünk sikerült jobban, az utolsó negyed órában Viola szerencsés góljával kiegyenlítettünk, majd egy  jól eltalált lövésével meg is szerezte harmadik találatát, amivel átvettük a  vezetést.

Kis szerencsével, talán nagyobb győzni akarással sikerült a nagyon jó Tökölt legyőzni, itthon tartani az első három pontot.

Beadásra várva: (balról) Viola Kálmán, Palla Zoltán, Varró Zsolt, Mohácsi Gábor.

Tápiógyörgye  :  Tököl

9  :  0

A kilenc lőtt gól önmagáért beszél. Csapatunk minden poszton felülmúlta ellenfelét, ahol valószínű kényszerűségből serdülő korú játékosok is pályára léptek. A koncentráció hiánya, a helyzetek elszórakozása miatt nem lett lényegesen nagyobb a különbség.