Tápiógyörgye : Bugyi

Kiss Csaba                                      Törzsszurkolóink, a Havasi lányok

Nem várt, de titkon remélt nagy arányú győzelmet arattunk. Czapkó Róbert a 19. percben második, csapata negyedik találatát szerezte. Ekkor a mérkőzés sorsa már eldőlt, csak a szerzett gólok száma maradt kérdéses. A gyenge napot kifogó vendégünk  semmilyen ellenállást nem tudott tanúsítani. Középpályánk, támadásaink lendülete valósággal lehengerelte ellenfelünket. Ritka pillanatként került a játékszer a térfelünkre. Az első félidő hat gólja után nem született csoda a második félidőben. A csapat "nem vett vissza", csak lelassult egy kicsit a gólgyártásunk. Büntetőt is hibázva még ilyen arányban is megérdemeltük a győzelmet. A csapat minden része jól játszott, focistáink minimális hibával megmutatták, mire is képesek.

Kiss (8) Varró, Mohácsi (11)                             Gál Sándor

Tápiógyörgye : Bugyi

Jó kezdés, még jobb folytatás. Bugyi ifjúsági csapata e napon nem jelentett komoly megpróbáltatást fiataljaink számára. Saját játékunkat játszva ráerőltettük ellenfelünkre akaratunkat. A mérkőzést végig irányítva, főként a középpályán támadásszervezésben voltunk jobbak. A mérkőzés érdekességeként megemlíthető, hogy Merse Ferenc csatárunk a múlt heti csapatból való kimaradása után visszajátszotta magát a kezdő 11-be  6 góljával. A mérkőzésben nagyobb gólarányú győzelem is benne volt.

Merse Ferenc, Miskolczi Márton (17)                     Merse Ferenc