Tápiógyörgye : Délegyháza

4  :  1

Délegyháza erős középcsapat. Ennek megfelelően erősen kezdtünk, mintegy megpróbálni rögtön a mérkőzés elején rájuk erőltetni a mi játékunkat. Ez sikerült is, két pontrúgásból lőtt góllal (Csató, Varró) biztosnak tűnő vezetést szereztünk. Ezután érthetetlen visszaesés következtében az ellenfél fellélegzett, sőt egyre veszélyesebb támadásaik egyikéből szépítettek is. A mérkőzés végi hajrá a jó cserék következtében a miénk volt, Kiss András két góljával biztossá vált a győzelem.

Tápiógyörgye : Délegyháza

8  :  1

A második nagyarányú győzelem, amit fiataljaink kivívtak. A mérkőzés végkimenetele már az első fél órában eldőlt, Merse, (2 gól) és Miskolczi Márton mesterhármasával. Minden csapatrészben, különösen a középpályán labdaszerzésben, a támadások szervezésében sikerült ellenfelünket felülmúlni. E szép, és módfelett eredményes játék következtében egyre több szurkoló időben "kiér" már az ifi mérkőzésre.